قالب وبلاگ


روستای گرجی محله شهرستان بهشهر
GORJIMAHALLEH - BEHSHAHR - MAZANDARAN - IRAN 

 

دانشيار جوان دانشگاه سمنان به عنوان پژوهشگر برگزيده ملي انتخاب شد. دكتر مجيد اسحقي گرجي متولد بهشهر روستاي گرجي محله كه از اساتيد دانشكده ‹‹ رياضي ، آمار و علوم كامپيوتر›› دانشگاه سمنان است به تازگي به عنوان پژوهشگر برتر در حوزه علوم پايه در سطح ملي انتخاب شده است.ايشان كه هم اينك علاوه بر تدريس در گروه رياضي دانشگاه سمنان ، معاونت پژوهشي دانشكده علوم پایه دانشگاه سمنان را نيز بر عهده دارد متولد سال 1351 شهرستان بهشهر از توابع استان مازندران است . او پس از اخذ ليسانس از دانشگاه فردوسي مشهد و فوق ليسانس از دانشگاه تربيت معلم تهران وارد دانشگاه شهيد بهشتي شد . وي از اين دانشگاه در دوره ي دكتري تخصصي رياضي با گرايش آناليز فارغ التحصيل شد.
دكتر اسحقي كه از سال 1384به عنوان عضو هيات علمي  فعاليت خود را در گروه رياضي دانشگاه سمنان آغاز نموده كارنامه پژوهشي درخشاني دارد و تاليف 4 عنوان كتاب در زمينه ي تخصصي آناليز رياضي دارد. همچنين استاد راهنماي 20 دانشجوي كارشناسي ارشد و استاد مشاور 3 دانشجوي دكتري فارغ التحصيل بوده و هم اينك نيز استاد راهنماي 3 دانشجوي دكتري و 8 دانشجوي كارشناسي ارشد در گروه رياضي است.دکتر اسحقي عضو هيات تحريريه چند ژورنال معتبر رياضي در سطح بين المللي و عضو بازنگري مجلات انجمنهاي رياضي آمريكا و اروپا بوده و تاكنون داوري بسياري از مقالات چاپ شده در ژورنالهاي معتبر علمي خارج از كشور را بر عهده داشته است .

دوشنبه ششم ديماه ۸۹ ، در سالن اجلاس سران در تهران ، طي  مراسمي با عنوان « يازدهمين جشنواره ملي تجليل از برگزيدگان پژوهش و فناوري كشور»از  پژوهشگران برترانتخاب شده  در سطح ملي از جمله دکتر اسحاقی  تجليل به عمل خواهد آمد.

سایت شخصی دکتر اسحا قی:     www.eshaghi.com

از دیگر مفاخر علمی گرجی محله دکتر حسین میلادی گرجی است که ایشان هم در همین دانشگاه سمنان تدریس می کنند و بژوهشها و مقالات ارزشمندی را به جامعه علمی کشور عرضه کرده اند.


موضوعات مرتبط: اخبار گرجی محله
[ یکشنبه دوازدهم دی ۱۳۸۹ ] [ 8:30 ] [ یک گرجی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

مختصر

گرجی محله روستایی زیبا با 6227 نفر جمعیت در 5 کیلومتری غرب شهرستان بهشهر